EV TEKSTİLİ

Ev tekstili, özellikle dekorasyon amaçlı geliştirilmiş çeşitli fonksiyonel ürünleri ve ev eşyalarının bir parçası olarak üretilen kumaşları kapsar. Ev tekstili kumaşları veya ev tekstili, hem doğal hem de yapay kumaşlardan oluşur. 

Sentetik hammaddeden üretilmiş yenilikçi özelliklere sahip iplikler ile elde edilen doğal görünümlü kumaşlar yaşamlarımızı daha rahat hale getirir ve iç mekanlarımıza estetik dokunuş kazandırır. 

Ev tekstilinde ipliklerimizin kullanılabileceği alanlar;
Döşeme

Perde ve Dekorasyon

Halı & Yatak Yüzü.


MEDİKAL

Günümüzde daha etkili ve dayanıklı yeni antimikrobiyal uygulama yöntemleri ve stratejileri üzerine çalışılıyor. Firmamız bünyesinde geliştirdiğimiz medikal iplikler sayesinde konforlu ve estetik antibakteriyel ve antimikrobiyal özellikte kumaşlar elde edilmektedir.

Medikal tekstilinde ipliklerimizin kullanılabileceği alanlar;

Cerrahi maske

Hastane yatakları

Medikal tekstil ürünleri

Ev tekstili

Medikal giysiler

MODA

Doğal ve yün görünümlü fonksiyonel ipliklerimiz tasarım ve renk çeşitliliği ile estetik ve görsel etkiler yaratın..

Moda tekstilinde iplikliklerimizin kullanılabileceği alanlar;

Giyim

Aksesuar
OTOMOTİV

Otomobilden beklenen niteliklerle birlikte, otomobil iç tasarımında, renk ve kullanılan malzemelerin kalitesi büyük önem taşımaktadır. Renk ve desen unsurlarına sahip otomotiv tekstilleri, aracın tarzını, farklı kültürleri ve araç sahibinin kişiliğini yansıtır. Aynı zamanda araç satış hacmini etkileyen önemli bir faktör olarak görülmektedir. Otomotiv sektöründe kumaşın tasarımdan önce teknik olarak geliştirilmesi beklenmektedir. Cips boyalı renklerimiz ile yüksek renk haslıklı ve dayanıklı kumaşlar elde edin.

Otomotiv tekstilinde ipliklerimizin kullanılabileceği alanlar;

Emniyet kemeri

Koltuk döşemeler

İç yüzey kaplama malzemeleri

Otomobil örtüleri

Halı, Perde ve Dekorasyon

OUTDOOR

Morötesi (ultraviyole, UV) ışımanın tüm polimerler gibi tekstil malzemelerinin performansları üzerinde de olumsuz etkileri vardır. Dış ortam uygulamaları için üretilmiş ürünlerde kumaşın bu etkenden korunması daha da önem kazanır. Outdoor serisi ipliklerimiz renklerinizi korur ve dayanılırlıklarını arttırır.

Dış mekan tekstilinde ipliklerimizin kullanılabileceği alanlar;

Şemsiye

Döşeme

Perde ve aksesuar

Marin

Halatlar

Balıkçılık ağları